Як ми працюємо

Красиво і комфортно!
У нас одні з найкрасивіших апартаментів в Києві. Кондиціонери, махрові або одноразові рушники (на вибір). Немає потреби поспішати. Ми дуже уважно стежимо, щоб програми тривали не менше заявленого часу.
Гігієна – всьому голова!
Одноразові тапочки, простирадла, душ – ці освіжаючі заходи перед сеансом проходять і дівчина, і гість.
Правильні правила
Конфіденційно і безпечно
Дівчата регулярно проходять мед. обстеження. Інформація про гостях строго конфіденційна.
Виключені випадкові зустрічі
Наш салон еротичного масажу в Києві дотримується суворі правила і регулярний інтруктаж персоналу виключає випадкові в стреч з небажаними людьми.
Дівчата не бувають напруженими
Наші масажистки виключно ненав’язливі і тактовні в спілкуванні. Вас професійно послаблять і зроблять еротичні приємності 🙂
No sex
Ми виключаємо надання інтим-послуг в нашому салоні. Не можна проникати дівчині в інтимні місця пустотливими пальчиками. Під час сеансу масажистка повністю оголена.

Що таке еротичний масаж? Як він виконується в салоні Рефлекс?

Багатьох цікавить, що таке еротичний масаж?
Це вид масажу, який:
1) виконує повністю оголена масажистка, клієнт при цьому теж повністю оголений;
2) виконується як руками, так і грудьми, сідницями, іншими частинами жіночого тіла;
3) виконується без сексуального контакту клієнта і масажистки (без інтиму);
4)в результаті еротичного масажу відвідувач салону доводиться дівчиною до вищої точки насолоди.
Наш салон еротичного масажу “Рефлекс” – прекрасний світ, де знають, як дотиками виганяти з тіла втому і наслідки стресу, сезонну нудьгу і просто голод по ласці.

Популярный салон РефлексЩо може бути приємніше, ніж ніжні або наполегливі дотику теплими долоньками, якими зі знанням справи водить по вашому тілу приваблива брюнетка чи блондинка? Під руками будь-який з наших дівчат (і не тільки руками) ви на якийсь час повністю забудете про існуючий світ і поринете в незвіданий простір абсолютно нових, яскравих відчуттів. Неголосна музика, приглушене світло в кімнаті і ніжна поверхню покривала на широкому ложі, лише посилять загальне чудове враження. Час завмре, і у всьому всесвіті залишаться лише двоє – ви, і прекрасна масажистка, щомиті призводить в трепет ваші душу і тіло, даруючи останньому незвідані досі, трохи безсоромні, але такі бажані ласки.

А хочете, щоб кожен рух з воістину чарівного дійства, не змогло вислизнути від вашої уваги і ви змогли дізнатися, що виражає погляд абсолютно щасливої ​​людини, яка зуміла чудово розслабитися? Тоді при оформленні заявки на такий еротичний масаж https://afina-salon.com.ua/uk/, повідомте менеджеру, щоб вам забронювали кімнату з великим настінним дзеркалом. Його бездоганна поверхня подарує вам багато приємних картин, чарівною учасницею яких буде майже що фея, то порхающая, то припадали до вас в своєму видовищному танці, який можна подивитися на цьому відео. Причому навіть в напівтемряві кожен елемент вистави, в якому ви і головний герой, і почесний глядач, буде добре проглядаються. В такому випадку, відвідуючи наш салон масажу, ви отримаєте не тільки фізичне, а й естетичне задоволення. Його ми готові вам дарувати в будь-який час доби.

Відвідавши одного разу наш салон еротичного масажу відомий на весь Київ “Рефлекс”, ви обов’язково захочете стати його частим відвідувачем – складно пересититься бажаними відчуттями, після яких хочеться парити, любити, творити. Настільки прекрасна зміна в душах відвідувачів нашої обителі цілком з’ясовна. Адже кожна з наших співробітниць – умілий майстер, що знає про чутливості шкіри людини і його питаннях, але пристрасних бажаннях, набагато більше, ніж він сам. Мова тіла розуміють не всі, але ще менше тих, хто вміє майстерно, вірно і вчасно відповідати на його вимоги.