Ціни на послуги

Види масажу 1 година 30 хв.
Класичний + еротичний 800 грн. 500 грн.
Масаж в 4 руки 1500 грн.
Королівський масаж 1200-1500 грн. 800грн.
Пані от 1000 грн.
Масаж для пар у виконанні 2х дівчат от 1600 грн.
Ніч з дівчиною от 5000 грн. (6 часов)

Також здійснюємо масаж на виїзді! Ціна по прайсу плюс оплата таксі в обидві сторони!

Еротичний масажний салон Рефлекс в Києві чекає тих, хто знає толк в хорошому відпочинку!

Еротичний масаж https://viktoriya-massage.kiev.ua/uk/ призведе Вас до загального умиротворення, релаксації і зміцненню Вашого лібідо (сексуальної енергії), а так само допоможе Вам позбутися від будь-яких комплексів і привнесе багато екзотики у Ваше особисте життя. Приходьте в наш салон еротичного масажу – ми знаємо як зробити приємність чоловікові!
Ми завжди раді бачити любителів еротичного масажу і чуттєвого відпочинку. Вдале розташування нашого салону – прекрасний привід спробувати еротичний масаж саме у нас, а асортимент і якість послуг обов’язково змусить Вас повернутися до нас і стати нашим постійним клієнтом. У интерьерном салоні еротичного масажу Рефлекс Вас чекає гідний відпочинок!
Салон еротичного масажу Рефлекс надає масажні послуги в місті Київ. Ми надаємо різні види і техніки еротичного масажу, вони допоможуть Вам втілити всі Ваші еротичні фантазії, еротичний масаж Київ – це найкраще розслаблення для тіла і душі. Наші стрункі і красиві – масажистки зроблять все, щоб змусити вас отримати максимальну насолоду і навіть більше, тому як еротичний масаж це найкращий спосіб розрядити негативну енергію і отримати немислиме задоволення. Обов’язково выдвыдайте цей дім престарілих у Львові. Тільки у нас найкрасивіші майстри, які чекають Вас і вдень і вночі! У нашому салоні еротичного масажу ви знайдете еротичний масаж – релакс, релаксуючий еромассаж, класичний масаж, масаж в аква – пінний, гілка Сакури, лігам масаж, Тайський масаж, та інші насолоди.

ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ

Еротичний масаж для чоловіків і жінок – найприємніший і одночасно корисний вид масажу, який позитивно впливає на уcтавшее тіло і засмучену стресом і навантаженнями нервову систему Салон еротичного масажу – це краще, ніж будь-які ліки та клініки!

Господа, кавалери, запрошую Вас в до себе в гості на еротичний масаж. Повірте якщо Ви жодного разу у нас не були а тим більше не пробували еротичний масаж, то Вам потрібно однозначно заглянути до мене в гості на еротичний масаж. Що це таке, це не зрада Вашим улюбленим дружинам і подругам, це не обман, це як сходити в клуб або фліртануть з колегою на роботі. Еротичний масаж, дозволить Вам познайомитися з новою молодою дівчиною, побачити її голою, розгледіти її і відчути кожен куточок її тіла, а саме: Що таке еротичний масаж – Ви приходите в милу приватну обстановку, вибираєте вподобану дівчину, далі вона роздягається, Ви роздягаєтесь, далі разом йдете в душ, далі лягайте а дівчина сідає на вас і починає Ваз занурювати в світ не самих забуваються еротичних фантазій – починається еротичний масаж, далі все як у в занятті любов’ю але за вас все зробить молода і дуже сексуальна дівчина, так як Ви перебуваєте на боді масажі. Приходьте і Ви не пошкодуєте, комфортна, безпечна обстановка, гарні дівчата і море емоцій і відчуттів чекають тебе. Немає жодного мужщина який прийшов до нас на еротичний масаж і не повернувся до нас, після до нас завжди повертаються, так як таїнства еротичного масажу це що щось неземне.

Чекає Вас до себе в гості !!!