Вакансії

 Ми завжди раді новим співробітницям.

Вимоги:

  • Повноліття (18 повних років)
  • Приємна зовнішність
  • Уміння легко знаходити спільну мову з гостями
  • Пунктуальність (запізнення категорично не вітаються)
  • Знання іноземних мов буде плюсом
  • Досвід професійного масажу дуже вітається
  • Решті навчимо

Звертайтеся за телефоном

+38(095) 000-00-00

 

Еротичний масаж – світ чуттєвих задоволень.

Процедура эротического массажа в РефлексЕротичний масаж має велику кількість назв: «тілом по тілу», тайський, еротичний, інтимний. Але як би його не називали, з одним погодяться все це один з кращих способів отримання незабутнього екстазу і насолоди. Сексуальний еротичний масаж – це особливий масаж еротичного змісту, вельми популярний серед чоловічого населення. Особливість полягає в тому, що під час еротичного процесу розминаються всі м’язи, кожен шматочок тіла. Його основне призначення – це розкриття ерогенних зон для отримання найвищого ступеня розслаблення і насолоди. Техніка масажу набула поширення в Азії, де була відкрита перша школа Еромассажа. Його проводили тільки іменитим особам – царям, імператорам. Такий масаж коштував великих грошей і дозволити собі його могла тільки знати, оскільки це вважалося розкішшю. Головною перевагою еротичного масажу Львова є отримання позитивних емоцій, які здатні позбавити від стресу, депресії, підвищити життєвий тонус. Для сучасної людини це прекрасна можливість відключитися від реального світу проблем і насолодитися чуттєвими відчуттями. Так само Еромассаж благотворно впливає на шкіру, так як він включає процес омолодження, стимулює обмінні процеси, розганяє кров по всьому тілу, розслаблює забиті м’язи, зміцнює імунітет. Він пробуджує прихований потік енергії, впливає на душевне здоров’я, допомагає розкріпачити сексуальний заряд.

Секретні механізми кращого сексуального масажу.

Існує кілька видів еротичного масажу:
1. Аквапенний масаж проходить у ванній кімнаті з додаванням піни. Розслаблення відбувається шляхом ковзання тел в хмарі піни.
2. Тантричний масаж-головна риса масаж геніталій, заодно стимулюються і інші ерогенні хони, рухи виконуються голими тілами з додаванням аромамасел.
3.Гілка сакури полягає в покусування, ніжними дотиками мови і губ.
4. Аквагелевий масаж відбувається в душі грудьми і сідницями із застосуванням гелю для ковзання.
Перш ніж почати масаж, створіть інтимну атмосферу. Закрийте вікна, вимкніть світло, вимкніть мобільні пристрої, нічого не повинно відволікати від сеансу. Запаліть ароматичні свічки, включіть розслаблюючу музику. Заздалегідь приготуйте рушник.
Сексуальний масаж виконується оголеною дівчиною. Починається зі звичайного загальнозміцнюючий масажу. Всі рухи виконуються плавно і ніжно, без сильних натискань. Коли м’язи розслаблені, масажистка змащує себе маслом і приступає до масажу за допомогою живота, сідниць, грудних залоз. Це вплив незвично впливає на чоловіка, адже він відчуває незабутні, нові відчуття, які хочеться повторити і надалі.
Масаж обов’язково робиться із застосуванням ароматичних і ефірних масел. Весь сеанс триває в середньому від години до двох. За цей час між чоловіком і масажисткою встановлюється зв’язок, здійснювана через дотики.

Еромассаж в салоні – море задоволення для кожного.

З першої хвилини в салоні клієнт виявляється в царстві млості і розслаблення. Тут панує чарівна атмосфера комфорту і чуттєвої насолоди, а інтер’єр і обслуговування ретельно продумані. Розслабляючись, ви відчуєте, як небачена раніше хвиля насолоди охоплює ваше тіло, всі проблеми і негаразди залишають вашу свідомість.
Чарівні спокусниці знають все про техніку масажу, їх вмілі пальчики проникнуть в усі куточки вашого розслабленого тіла, а оксамитові тіла будуть вміло ковзати по вашій шкірі. Спокусниці торкнуться ті місця, дотики до яких, викличуть непередаваний екстаз, наповнять непередаваними відчуттями.
Забути цей куточок раю ви вже не зможете ніколи!