ЕСКОРТ

Багато хто вважає, що ескорт і інтим-послуги – одне і те ж
Під словом «ескорт» люди мають на увазі проституцію, але насправді це не так! Чоловік, який бажає знайти собі «дружину» на годину – не приховуючи, запитує про це відкрито по телефону! А ось ескорт, якраз таки рідко має на увазі під собою ті самі послуги!

Хтось не бажає витрачати час на серйозні відносини, але треба виглядати солідно в очах колег і партнерів. Хтось прагне дотриматися діловий етикет на важливому заході, тобто прийти з парою. Кому-то просто самотньо і хочеться масаж і «поговорити». Є, напевно, ще якісь причини, навіщо чоловікові знадобиться супутниця, про які я і не здогадуюся. Проте, в Європі попит на такі послуги великий. У нашій країні, звичайно, все перевернуто з ніг на голову, але тим не менше попит на таку послугу, як ця існує!

Наш салон еротичного масажу у Львові також надає таку послугу! Скажу відразу, не всі дівчата представлені на сайті підходять на цю роль! Адже крім привабливої ​​зовнішності, дівчина повинна бути, товариською, доброзичливою, а також відкрита до нових знайомств! Ми завжди зможемо допомогти Вам у виборі дівчини, а також виконати ваші індивідуальні побажання! Наш салон пропонує еротичний масаж Київ.

Ви завжди можете зателефонувати нам по телефону +38 (095) 000-00-00

Еротичний масаж – джерело енергії і здоров’я

З давніх-давен масажні методики були в пошані, оскільки надавали глибокий оздоровчий і розслабляючий ефект. Для чого сьогодні застосовується інтим-масаж? Як він виконується? Про це читайте в статті.

Про процедуру еротичного масажу і її ефект.

Эротический массаж в салоне РефлексМистецтво інтим-масажу полягає в використанні цілого комплексу технік. Це і ніжні погладжування, і глибока проробка м’язів, і приємні размінательние руху. Під час процедури майстер приділяє увагу кожному міліметру тіла. Мочки вух, пальці на руках і ногах, шия, тіло з усіх боків – кожну ділянку опрацьовується ретельно і ніжно.
Вже після 10 хвилин перебування на масажному столі клієнти відзначають приємний ефект від процедури. Ну а після неї відбувається справжнє переродження:
– підвищується потенція;
– вивільняється сексуальна енергія;
– проходять мігрені і головний біль;
– проходить скутість в м’язах і крепотури після фізичних навантажень;
– поліпшуються кровообіг і обмінні процеси;
– депресивний стан або поганий настрій залишаються в минулому;
– підвищується впевненість у собі, і з’являється енергія на нові звершення!

Види еротичного масажу і хід виконання процедури.

Еротичний масаж поділяється на кілька різновидів:
1. Еротичний: виконується до повного релаксу клієнта. Це самий пікантний масаж, який практикують і чоловіки, і жінки.
3. Боді-масаж: масажистка виконує його всім своїм тілом з використанням ароматних ефірних масел.
4. Лікувальний: цей різновид застосовується для підвищення потенції і відновлення загального сексуального тонусу, для реабілітації після травм.

Переваги інтимного масажу в масажному салоні «Рефлекс»:
1. Всі різновиди інтим-масажу виконуються професіоналами, які невпинно збагачують свої знання і застосовують найбільш інноваційні методики.
2. Уважний підхід до кожного гостя: наші масажисти обов’язково поцікавляться вашим станом здоров’я, уподобаннями і побажаннями.
3. Інтимний масаж виконується з використанням професійних масел і косметичних засобів.
4. Інтер’єр і атмосфера салону «Рефлекс» сприяють повному розслабленню. Музичний супровід, трепет свічок, аромати – кожен елемент працює на благо самопочуття і настрою клієнтів.
5. Ваш візит в масажний салон «Рефлекс» буде повністю конфіденційним.

Якщо ви відчуваєте, як рутина відбирає енергію, як щоденні погані новини псують настрій, як тиснуть побутові або сімейні проблеми – замовте боді масаж в салоні «Рефлекс» (цілодобово)! Після перших же дотиків наших професіоналів ви відчуєте себе окриленими, повними життєвої енергії та здоров’я. Час, проведений в салоні, стане стимулом для нових досягнень і турботи про своє тіло. Не відмовляйте собі в приємних відчуттях!